Elastické potahy na sedací soupravy

Hnědý elastický potah na sedačku / gauč
Skvělé elastické potahy na sedací soupravy vám pomůžou jednoduše a rychle s renovací starší sedačky. Již nemusíte shánět nový kus sedacího nábytku do vašeho pokoje. Jednoduše stačí, když potah napnete a on dokonale „potáhne“ povrch vašeho sedacího nábytku. Je jedno zda máte menší sedačku nebo třeba sedačku „do elka“ či sedací soupravu s otomanem. Potahy jsou vyráběné v různých délkách a díky své elasticitě skvěle kopírují původní povrch sedací soupravy.

Prohlédnout potahy

Vzory a tóny elastických potahů na sedací soupravy

V nabídce elastických potahů naleznete atraktivní vzory a odstíny – od neutrálních tónů šedé a černé po příjemnou hnědě oříškovou, smetanovou či čokoládovou.

 

Prohlédnout potahy

Výhodou všech nabízených elastických potahů je fakt, že jsou odolné a pratelné na 30C což jak uznáte je skvělé a nemusíte se tedy bát umazání nebo toho, že vám je děti nebo domácí zvířátka brzy „zlikvidují“.

Potahy jsou vyráběné v různých délkách a díky své elasticitě skvěle kopírují původní povrch sedací soupravy. Celková délka takové sedačky může být v rozmezí od 350 cm (3.5m) do 530cm (5.3m) což jistě uznáte je značně univerzální a díky tomu můžete potah natáhnout takřka na jakýkoliv tvar.

 

  • Materiál elastických potahů na sedačky – potahy jsou vyrobeny kombinací bavlny a polyesteru. Materiál je odolný a pratelný.

 

Nemusíte se obávat ani potahu na koženou sedačku, jejíž povrch je kluzčí. Při dosedu na potah na hladké sedačce se může stát to, že se potah vytáhne z rohových míst. Tomu jednoduše zabráníte, pokud použijete právě do rohů praktický upevňovací váleček. Díky němu potah bude stabilnější, napnutější a nebude se vytahovat.

Aplikace elastického potahu na sedací soupravu

  • Najděte etiketu umístěnou na zadní straně vašeho potahu.
  • Elastický potah začněte natahovat od opěradla směrem dolů.
  • Postupně potah napínejte a zasuňte do záhybů. Vyrovnejte vše až do stavu kdy se vzhledem budete spokojeni, pokud nový potah nedrží ideálně v záhybech tvar tak použijte upevňovací váleček.

 

Jak se vám líbí elastické potahy na sedací soupravy?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 3.4]

 

Doporučení prodejci potahů:

Prodejce potahů - 4Home - potahy na sedací soupravy, křesla nebo židle

Potahy na sedací nábytek od Blancheporte - potahy na křesla , pohovky

Potahy na sedací soupravy na Astratexu

Potahy na sedací soupravy, židle a křesla od Dekortextilu

Potahy na euronova